Clever prace_

Artivist Global

Projekt Artivist global to wyjątkowa platforma, która wspiera akcje charytatywne wielu znanych instytucji działających na rzecz ochrony przyrody. Przejęty pod naszą opiekę sklep internetowy miał mnóstwo usterek, będących skutkiem ingerencji firmy zewnętrznej.

 

 

 

 

Sprostanie oczekiwaniom Artivist Global wiązało się z szeregiem aktywności. Został przeprowadzony audyt sklepu, poprawiono jego wydajność, a proces składania zamówień przyspieszono i zamieniono na bardziej intuicyjny.

Naszym celem było również stworzenie modułu dotacji umożliwiającego przekazanie części kwoty zamówienia na cele charytatywne oraz wdrożenie responsywnej szaty graficznej.

 

artivist

Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć galerię

Analiza i wdrożenie_

Wiele elementów systemu było niemożliwych do dokładnego oszacowania. Wobec tego posłużyliśmy się jedyną w tym przypadku rozsądną metodologią realizacji projektu – Scrum.

Jednym z elementów była weryfikacja poprawności modyfikacji wdrożonych przez firmę wcześniej pracującą nad zleceniem.

Przeprowadzone na podstawie przygotowanych scenariuszy testy funkcjonalne wykazały wolne działanie sklepu. Przyczyną okazały się dużych rozmiarów grafiki o wysokiej rozdzielczości wymagające kompresji. Natomiast testy wdrożonych już modułów Aukcje oraz Autorzy Produktów dowiodły ich poprawnego funkcjonowania.

Celem uproszczenia procesów zakupowych, projekt sklepu zakładał kompletną przebudowę realizacji zamówienia. Zastosowaliśmy do tego sprawdzony moduł 3-StepCheckOut.

Zmodernizowanie go pod kątem oczekiwań klienta zaoszczędziło czas poświęcony programowaniu. Dzięki doświadczeniu naszych developerów, powstał mechanizm umożliwiający przeznaczenie na cele charytatywne części kwoty zamówienia.

Mechanizm ten pozwala także na przekazanie dowolnej kwoty, niezależnie od wartości zamówienia. Gotowy projekt graficzny został zaimplementowany przy wykorzystaniu technologii Bootstrap.

Kluczowe rozwiązania_

_Moduł dotacji

Wdrożenie modułu zamówień, umożliwiającego przekazywanie części środków finansowych pochodzących z transakcji na cele charytatywne, spełniło oczekiwanie klienta dotyczące wsparcia instytucji charytatywnych.

_Audyt z wykorzystaniem metodologii Scrum

Przeprowadzenie audytu przy zastosowaniu metodologii Scrum pozwoliło na zdefiniowanie występujących na platformie błędów oraz ich systematyczną naprawę.

Nasi klienci_

Zespół Clever Code wspiera nas w projektach sklepów internetowych. Wykonywane zadania sa poprzedzone dogłębna analiza istoty problemu. Podkreślę również zaangażowanie, elastyczne podejście, terminowość wykonywanych zadań oraz bardzo dobry kontakt. Zespół Clever Code jest partnerem, na którym zawsze można polegać i z pewnościa polecać innym.

Sebastian Wrona - Project Manager
www.hadron.eu.com/

Od roku 2013 mamy przyjemność współpracy z firmą Clever Code. Firma CleverCode wykazała się bardzo dobrym zaangażowaniem i doskonałą koordynacją zadań. Polecamy firmę Clever Code jako grupę profesjonalistów z doświadczeniem, zapewniających współpracę, dbałość o klienta oraz wykonawstwo swoich usług na najzwyższym poziomie.

Adam Drzewoszewski - Prezes Zarządu
www.fabertec.pl/

Polecam współpracę, z firmą Clevercodę. Dotychczasową współpracę oceniam bardzo dobrze. Profesjonalne podejście do tematu, sporządzenie fachowej specyfikacji i poświęcenie mnóstwa czasu na zrozumienie naszych potrzeb to rzecz z którą wcześniej się nie spotkałem. Pan Marcin Baranowski – CleverCode CEO to osoba profesjonalna i rzetelna.

Jakub Czerniak - koordynator sprzedaży
www.allezoo.com.pl/

Korzyści_

Firma otrzymała zgodny z wymaganiami, funkcjonalny i w pełni bezpieczny produkt. Nasze doświadczenie wyniesione z tworzenia modyfikacji procesów zamówienia (CheckOut) oraz konfiguratora produktu okazało się niezbędne w trakcie realizacji omawianego projektu. Nowoczesny, dostosowany do wymagań urządzeń mobilnych design strony internetowej odwzorowuje specyfikę sklepu internetowego.

Ostatnie prace_

judaica-main-www

Globalny system do sprzedaży internetowej

 

Judaica to lider na izraelskim rynku dostawców najwyższej jakości pamiątek, biżuterii, produktów do pielęgnacji skóry pochodzących z Morza Martwego oraz dzieł sztuki judaistycznej i żydowskiej. Są one wytwarzane lokalnie, przez wielu najbardziej znanych artystów Izraela.

Czytaj więcej

Modułowa Platforma B2B / B2C

 

Breakaway Distributing to firma, która specjalizuje się w produkcji odzieży z nadrukiem. Szeroki asortyment oraz wiele możliwości personalizacji nadruków to cechy, które wyróżniają ich działalność na tle konkurencji. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa podjęli oni decyzję o poszerzeniu rynku zbytu o kolejny, internetowy kanał.

Czytaj więcej