Clever prace_

Zintegrowane platformy detaliczne
Mark Ten

MarkTen® i Green Smoke® to dwie marki firmy Nu Mark, która jako część dużego holdingu tytoniowego Altria, jest odpowiedzialna za rozwój innowacyjnych rozwiązań na rynku e-papierosów. Głównym celem podjętych przez nas działań było usprawnienie procesu sprzedaży on-line produktów oferowanych przez markę. Jakie rozwiązania wprowadziliśmy?

markten-online-shop

Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć galerię

Zintegrowany panel administracyjny_

Procesy płatnicze, zamówienia, dokumenty zakupowe są obecnie dostępne z poziomu jednego pulpitu nawigacyjnego, spójnego dla obydwóch e-sklepów. Rozwiązanie to zdecydowanie podniosło poziom obsługi klientów, dało im poczucie satysfakcji z dokonanych zakupów i sprawiło, że chętnie wracają, by złożyć kolejne zamówienie.

Patrząc z perspektywy naszego Klienta, marki Nu Mark, zintegrowany panel administracyjny zapewnia bardzo dobrą kontrolę nad całym procesem sprzedażowym. Pracownicy Nu Mar mają wgląd w postęp realizacji każdego zamówienia w jednym miejscu, bez konieczności logowania się do dwóch odrębnych systemów. Przekłada się to także na skrócenie czasu pracy, który może zostać wykorzystany przez pracowników Nu Mar na działania związane z promocją e-papierosów, czy dalszym rozwojem produktów.

Kluczowe rozwiązania_

_Zautomatyzowany proces dostaw w modelu subskrypcyjnym (AutoShip Subscribtion)

Kolejna z funkcjonalności, którą wdrożyliśmy dla Nu Mark, dotyczy automatycznych dostaw wkładów do e-papierosów w modelu subskrypcyjnym. Każdy klient, który dokona rejestracji i pierwszego zakupu, otrzymuje kolejne zamówienia automatycznie, według harmonogramu podanego przy pierwszym logowaniu.

To duża oszczędność czasu i wygoda dla klientów. Nie muszą myśleć o tym, kiedy złożyć kolejne zamówienie. Po prostu w wyznaczonym terminie paczka wraz z fakturą pojawia się pod ich drzwiami. Klienci mają także poczucie pełnej kontroli nad korzystaniem z modelu abonamentowego, ponieważ w każdym momencie mogą edytować warunki zamówienia lub zupełnie z niego zrezygnować. Zadbaliśmy także o wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji automatycznego pobierania pieniędzy z kart kredytowych.

Model subskrypcyjnych zamówień przyniósł również wiele korzyści dla firmy Nu Mark, która odnotowała znaczny wzrost przychodów po implementacji tego rozwiązania. Kilka „kliknięć” niezbędnych do rejestracji wystarczyło, żeby z modelu abonamentowego skorzystało wielu klientów. Ta forma organizacji dostaw pomogła także w usystematyzowaniu prac związanych z obsługą zamówień i zredukowała czas pracy działu obsługi klienta.

_Wydajność systemu

Przygotowane przez nas sklepy internetowe obsługują codziennie setki zamówień. Podczas projektowania serwisów szczególny nacisk położyliśmy na ich wydajność. Wdrożone zostały specjalne mechanizmy, które stale „czuwają” nad ich bezawaryjną i efektywną pracą.

Gwarantuje to klientom komfort użytkowania i sprawia, że nie szukają ofert konkurencji. Wysoki poziom wydajności systemu to także szereg korzyści po stronie pracowników Nu Mark. Bezawaryjność oznacza bowiem brak przestojów w pracy sklepów, a tym samym większe dochody.

Wykorzystane technologie_

Ostatnie prace_

greensmoke-clevercode-magento

ZintegrowanY SYSTEM e-commerce B2C
Green Smoke

Nu Mark to część Altrii – największego na świecie holdingu w przemyśle tytoniowym, na który składa się m.in. Philip Morris. Jest to firma skupiająca się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań na rynku e-papierosów.

Czytaj więcej
markten-online-shop

Zintegrowane platformy detaliczne
Mark Ten

MarkTen® i Green Smoke® to dwie marki firmy Nu Mark, która jako część dużego holdingu tytoniowego Altria, jest odpowiedzialna za rozwój innowacyjnych rozwiązań na rynku e-papierosów.

Czytaj więcej