Clever prace_

GeekSGam.es

Celem klienta było stworzenie platformy e-commerce, która posłużyłaby mu do detalicznej sprzedaży gier i akcesoriów komputerowych. Nasza współpraca rozpoczęła się od omówienia idei o stworzeniu sklepu. Dostarczona przez klienta szata graficzna prezentowała przyszły wizerunek brandu GeeksGam.es do wdrożenia.

Na podstawie własnej analizy rynku doszedł do wniosku, że ze wszystkich platform e-commerce Shoper najlepiej spełni jego oczekiwania. Przyczyniły się do tego dwa czynniki- grupa docelowa ograniczona do polskiego konsumenta detalicznego oraz fakt, iż klient stawiał swoje pierwsze kroki w branży e-commerce. To właśnie nasz zespół wybrał do tego, żebyśmy pomogli mu w realizacji celu.

geek-games

Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć galerię

Analiza i wdrożenie_

Zgodziliśmy się z klientem co do faktu, że Shoper to optymalne dla niego rozwiązanie. Sprzedaż miała się odbywać w granicach Polski, a Shoper posiada już zestaw wielu funkcjonalności, które umożliwią dotarcie do większej ilości odbiorców z rynku lokalnego. Dodatkowo szata graficzna sklepu, zaprojektowana uprzednio na zlecenie klienta, została prawidłowo dostosowana do struktury sklepu opartego na platformie Shoper. Jej twórca uwzględnił aktualne funkcjonalności tej platformy, dzięki czemu mechanika systemu nie wymagała już naszej modyfikacji.

Wizerunek sklepu został całkowicie zmodernizowany w stosunku do wersji podstawowej, jaką oferuje Shoper. Zastosowana przez nas technologia Bootstrap, HTML5, CSS3, JavaScript i jQuery umożliwiła nam wdrożenie responsywności. Platforma jest prawidłowo wyświetlana na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Rezultatem naszych prac było również w pełni skonfigurowane środowisko serwerowe. Wdrożyliśmy skrzynki pocztowe wskazane przez klienta. W efekcie zamówienia złożone w sklepie trafiają na dogodny dla klienta adres e-mail.

Kluczowe rozwiązania_

_Kompleksowe wdrożenie sklepu i konfiguracja

Klientowi został dostarczony w pełni skonfigurowany i gotowy do rozpoczęcia sprzedaży sklep internetowy. Konfiguracja obejmowała m.in. opcje płatności, metody wysyłki. Określone przez klienta skrzynki pocztowe zostały powiązane z wybraną domeną.

_Nowoczesny wizerunek sklepu

Unikalny wizerunek sklepu definitywnie wyróżnia sklep na tle innych. Projekt graficzny sklepu został wdrożony na bazie domyślnej skórki Shoper. Dzięki wdrożonej responsywności szaty graficznej możliwe jest dokonywanie zakupów za pomocą urządzeń mobilnych.

Wykorzystane technologie_

Korzyści_

Zadbaliśmy o każdy możliwy szczegół wdrażanej platformy. Po zakończeniu prac naszego zespołu, sklep był w całkowicie skonfigurowany, a klient mógł skupić się na rozpoczęciu sprzedaży.

Ostatnie prace_

Platforma sprzedażowa B2B oraz B2C
BreakAwayDistributing

Agencja SLK Solutions, odpowiedzialna za wdrożenie sklepu internetowego, zwróciła się do nas o pomoc w stworzeniu platformy sprzedażowej dedykowanej segmentowi B2B oraz B2C. BreakAwayDistributing – firma działająca od 1993 roku, z siedzibą w Hamilton w Kanadzie

Czytaj więcej

BogoShirts

Firma Sanda Sp. z o.o. jest polskim dostawcą męskich koszul z ponad 25-letnim doświadczeniem. Główny odbiorca jej produktów to klient detaliczny, stąd też asortyment oferowany przez tę firmę cechuje unikatowość. Każda koszula jest szyta ręcznie, na wymiar.

Czytaj więcej