Clever prace_

GeekSGam.es

Celem klienta było stworzenie platformy e-commerce, która posłużyłaby mu do detalicznej sprzedaży gier i akcesoriów komputerowych. Nasza współpraca rozpoczęła się od omówienia idei o stworzeniu sklepu. Dostarczona przez klienta szata graficzna prezentowała przyszły wizerunek brandu GeeksGam.es do wdrożenia.

Na podstawie własnej analizy rynku doszedł do wniosku, że ze wszystkich platform e-commerce Shoper najlepiej spełni jego oczekiwania. Przyczyniły się do tego dwa czynniki- grupa docelowa ograniczona do polskiego konsumenta detalicznego oraz fakt, iż klient stawiał swoje pierwsze kroki w branży e-commerce. To właśnie nasz zespół wybrał do tego, żebyśmy pomogli mu w realizacji celu.

geek-games

Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć galerię

Analiza i wdrożenie_

Zgodziliśmy się z klientem co do faktu, że Shoper to optymalne dla niego rozwiązanie. Sprzedaż miała się odbywać w granicach Polski, a Shoper posiada już zestaw wielu funkcjonalności, które umożliwią dotarcie do większej ilości odbiorców z rynku lokalnego. Dodatkowo szata graficzna sklepu, zaprojektowana uprzednio na zlecenie klienta, została prawidłowo dostosowana do struktury sklepu opartego na platformie Shoper. Jej twórca uwzględnił aktualne funkcjonalności tej platformy, dzięki czemu mechanika systemu nie wymagała już naszej modyfikacji.

Wizerunek sklepu został całkowicie zmodernizowany w stosunku do wersji podstawowej, jaką oferuje Shoper. Zastosowana przez nas technologia Bootstrap, HTML5, CSS3, JavaScript i jQuery umożliwiła nam wdrożenie responsywności. Platforma jest prawidłowo wyświetlana na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Rezultatem naszych prac było również w pełni skonfigurowane środowisko serwerowe. Wdrożyliśmy skrzynki pocztowe wskazane przez klienta. W efekcie zamówienia złożone w sklepie trafiają na dogodny dla klienta adres e-mail.

Kluczowe rozwiązania_

_Kompleksowe wdrożenie sklepu i konfiguracja

Klientowi został dostarczony w pełni skonfigurowany i gotowy do rozpoczęcia sprzedaży sklep internetowy. Konfiguracja obejmowała m.in. opcje płatności, metody wysyłki. Określone przez klienta skrzynki pocztowe zostały powiązane z wybraną domeną.

_Nowoczesny wizerunek sklepu

Unikalny wizerunek sklepu definitywnie wyróżnia sklep na tle innych. Projekt graficzny sklepu został wdrożony na bazie domyślnej skórki Shoper. Dzięki wdrożonej responsywności szaty graficznej możliwe jest dokonywanie zakupów za pomocą urządzeń mobilnych.

Nasi klienci_

Zespół Clever Code wspiera nas w projektach sklepów internetowych. Wykonywane zadania sa poprzedzone dogłębna analiza istoty problemu. Podkreślę również zaangażowanie, elastyczne podejście, terminowość wykonywanych zadań oraz bardzo dobry kontakt. Zespół Clever Code jest partnerem, na którym zawsze można polegać i z pewnościa polecać innym.

Sebastian Wrona - Project Manager
www.hadron.eu.com/

Od roku 2013 mamy przyjemność współpracy z firmą Clever Code. Firma CleverCode wykazała się bardzo dobrym zaangażowaniem i doskonałą koordynacją zadań. Polecamy firmę Clever Code jako grupę profesjonalistów z doświadczeniem, zapewniających współpracę, dbałość o klienta oraz wykonawstwo swoich usług na najzwyższym poziomie.

Adam Drzewoszewski - Prezes Zarządu
www.fabertec.pl/

Polecam współpracę, z firmą Clevercodę. Dotychczasową współpracę oceniam bardzo dobrze. Profesjonalne podejście do tematu, sporządzenie fachowej specyfikacji i poświęcenie mnóstwa czasu na zrozumienie naszych potrzeb to rzecz z którą wcześniej się nie spotkałem. Pan Marcin Baranowski – CleverCode CEO to osoba profesjonalna i rzetelna.

Jakub Czerniak - koordynator sprzedaży
www.allezoo.com.pl/

Korzyści_

Zadbaliśmy o każdy możliwy szczegół wdrażanej platformy. Po zakończeniu prac naszego zespołu, sklep był w całkowicie skonfigurowany, a klient mógł skupić się na rozpoczęciu sprzedaży.

Ostatnie prace_

judaica-main-www

Globalny system do sprzedaży internetowej

 

Judaica to lider na izraelskim rynku dostawców najwyższej jakości pamiątek, biżuterii, produktów do pielęgnacji skóry pochodzących z Morza Martwego oraz dzieł sztuki judaistycznej i żydowskiej. Są one wytwarzane lokalnie, przez wielu najbardziej znanych artystów Izraela.

Czytaj więcej

Modułowa Platforma B2B / B2C

 

Breakaway Distributing to firma, która specjalizuje się w produkcji odzieży z nadrukiem. Szeroki asortyment oraz wiele możliwości personalizacji nadruków to cechy, które wyróżniają ich działalność na tle konkurencji. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa podjęli oni decyzję o poszerzeniu rynku zbytu o kolejny, internetowy kanał.

Czytaj więcej