Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/marcolx/domains/clevercode.pl/public_html/wp-content/themes/clevercode/header.php on line 192

Clever prace_

ZintegrowanY SYSTEM e-commerce B2C
Green Smoke

Nu Mark to część Altrii – największego na świecie holdingu w przemyśle tytoniowym, na który składa się m.in. Philip Morris. Jest to firma skupiająca się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań na rynku e-papierosów. Specjalnie dla niej stworzyliśmy nowoczesną, dedykowaną platformę, z pomocą której można w jednym miejscu obsługiwać sprzedaż, płatności, dokumenty, a także system kodów rabatowych czy reklamacji.

Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć galerię

GreenSmoke – Dedykowana Platforma Detaliczna_

Odpowiadając na oczekiwania wymagającego rynku e-papierosów stworzyliśmy platformę, dzięki której nasz klient i moderator może mieć pełną kontrolę nad procesem zakupowym – od wyboru produktu, przez proces płatniczy, zamówienie i obsługę dokumentów.

Stworzyliśmy dwa sklepy dla dwóch różnych marek – GreenSmoke oraz MarkTen i postawiliśmy na pełną integrację wszystkich funkcjonalności. Dzięki temu oba sklepy, a także cały proces sprzedażowy można obsługiwać z jednego panelu. Pozwala to na wygodną pracę nawet we wzmożonych okresach zakupowych.

Kluczowe rozwiązania_

_Unikalny wygląd marki nastawiony na przyjazny UX

Intuicyjny proces zakupowy jest kluczowy dla wysokich wyników sprzedaży. Z tego powodu położyliśmy szczególny nacisk na stworzenie wygodnej i przystępnej struktury strony. Została ona stworzona i zaprojektowana przy współpracy Działu E-Sprzedaży oraz Eksperta ds. User Experience. Dzięki temu użytkownicy przechodzą przez cały proces zakupowy – w obu sklepach – łatwo i przyjemnie.

 

_Dedykowany system Kodów Rabatowych

Aby utrzymywać i budować więzi z konsumentami e-papierosów stworzyliśmy specjalny program kodów rabatowych. Dzięki temu każdy użytkownik zbiera własne punkty za zakup produktów, by potem wymieniać je na zniżki. Dzięki temu klienci chętniej wracają do sklepów Nu Mark, a także zamawiają więcej.

 

_Dedykowany system reklamacji

Obsługa klienta na każdym poziomie komunikacji z marką była dla nas priorytetem. Stworzyliśmy zaprojektowany pod potrzeby klienta System Reklamacji. Za pomocą naszej platformy obsługa sklepu szybciej i sprawniej realizuje i deleguje reklamacje do poszczególnych działów. Dzięki temu konsument – nawet w tak negatywnej sytuacji, jak skarga – czuje, że marka się nim opiekuje, co zwiększa szansę na jego powrót w przyszłości. Ponadto wdrożyliśmy live-chat na platformie, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na odpowiedzi i dać konsumentom szansę tu i teraz na kontakt z marką.

 

_Identyfikacja wizualna

Wielu konsumentów jest wzrokowcami – i lubią korzystać ze sklepów, które dobrze wyglądają. Z tego powodu stworzyliśmy dwie szaty graficzne dla marek GreenSmoke i MarkTen. Z jednej strony rozróżniliśmy je kolorystycznie, z drugiej zachowaliśmy spójną formułę, dzięki czemu konsumenci od razu poznają rodzinę produktów Nu Mark. Pozwala to na budowanie świadomości marki jeszcze z poziomu identyfikacji wizualnej.

 

_Testy A/B

Aby wypracować najlepszą i najbardziej dopasowaną do potrzeb Nu Mark platformę, rozwiązania platformy zostały przeprowadzone przez szereg testów A/B. Dzięki temu przy pomocy konkretnych wniosków statystycznych zostały wybrane te linki i banery, które sprawdzą się najlepiej. Uzyskaliśmy w ten sposób wyższą konwersję sprzedaży.

 

Nasi klienci_

Zespół Clever Code wspiera nas w projektach sklepów internetowych. Wykonywane zadania sa poprzedzone dogłębna analiza istoty problemu. Podkreślę również zaangażowanie, elastyczne podejście, terminowość wykonywanych zadań oraz bardzo dobry kontakt. Zespół Clever Code jest partnerem, na którym zawsze można polegać i z pewnościa polecać innym.

Sebastian Wrona - Project Manager
www.hadron.eu.com/

Od roku 2013 mamy przyjemność współpracy z firmą Clever Code. Firma CleverCode wykazała się bardzo dobrym zaangażowaniem i doskonałą koordynacją zadań. Polecamy firmę Clever Code jako grupę profesjonalistów z doświadczeniem, zapewniających współpracę, dbałość o klienta oraz wykonawstwo swoich usług na najzwyższym poziomie.

Adam Drzewoszewski - Prezes Zarządu
www.fabertec.pl/

Polecam współpracę, z firmą Clevercodę. Dotychczasową współpracę oceniam bardzo dobrze. Profesjonalne podejście do tematu, sporządzenie fachowej specyfikacji i poświęcenie mnóstwa czasu na zrozumienie naszych potrzeb to rzecz z którą wcześniej się nie spotkałem. Pan Marcin Baranowski – CleverCode CEO to osoba profesjonalna i rzetelna.

Jakub Czerniak - koordynator sprzedaży
www.allezoo.com.pl/

Ostatnie prace_

judaica-main-www

Globalny system do sprzedaży internetowej

 

Judaica to lider na izraelskim rynku dostawców najwyższej jakości pamiątek, biżuterii, produktów do pielęgnacji skóry pochodzących z Morza Martwego oraz dzieł sztuki judaistycznej i żydowskiej. Są one wytwarzane lokalnie, przez wielu najbardziej znanych artystów Izraela.

Czytaj więcej