Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/marcolx/domains/clevercode.pl/public_html/wp-content/themes/clevercode/header.php on line 192

Clever prace_

INTERNETOWA KWIACIARNIA
FIRMY SLK SOLUTIONS

Agencja SLK Solution prowadzi działalność IT na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Dużym i małym przedsiębiorstwom pomaga we wdrażaniu nowych technologii. Zwróciła się do nas z potrzebą wsparcia dla swojego klienta ze strony naszych ekspertów.

 

Zadanie polegało na kompletnym wdrożeniu projektu eCommerce opartego o stworzenie platformy z dedykowanym kreatorem bukietów.

Właściciele kwiaciarni internetowej wraz z rozwojem rynku dostrzegli konieczność wdrożenia nowych rozwiązań w postaci platformy e-commerce.

Koncept uwzględniał kreator umożliwiający odbiorcy samodzielne komponowanie bukietów, dobierając kwiaty według własnych upodobań. Dokonywanie płatności poprzez terminal płatniczy w placówce kwiaciarni było wymaganiem niezbędnym ze względu bezpieczeństwo danych użytkowników.

Zleceniodawca uwagę przywiązywał również do wdrożenia nowoczesnej szaty graficznej.

lover-shop

Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć galerię

Analiza i wdrożenie_

Zebranie szczegółowych wymagań oraz dokonanie analizy potrzeb pozwoliło na zdefiniowanie obszarów, w których przeprowadzone działania mogłyby w znaczący sposób usprawnić działanie kwiaciarni internetowej. Na ich podstawie opracowany został koncept projektu kreatora.

Wykorzystując istniejące mechanizmy attributes oraz custom options Magento w wersji Community, stworzyliśmy kreator bukietu. Posiadane w ofercie kwiaciarni dodatki do wyboru zwiększające cenę zamówienia dodatkowo zostały zaprezentowane w sklepie w formie graficznej. Rozwiązanie to pozwala na stworzenie własnych kompozycji i umożliwia wybór wielkości zamawianego bukietu.

Potrzeby klienta odnosiły się również do sposobu dostawy. Kurierzy kwiaciarni działają bowiem tylko na ściśle określonym terenie USA. W odpowiedzi wprowadziliśmy system ograniczający dowóz tylko na wskazanym terenie. Automatycznie dostosowuje on cenę wysyłki w zależności od lokalizacji zamawiającego.

Wyzwaniem było wdrożenie rozwiązania zapewniającego wysoki poziom bezpieczeństwa danych w związku z dokonywaniem płatności poprzez terminal płatniczy znajdujący się w placówce. Opcja wykonania zlecenia dostępna dotychczas wiązała się z koniecznością przechowywania informacji z kart kredytowych na serwerze SLK Solutions. Celem minimalizacji ryzyka związanego z dostępem do danych, wprowadzone przez nas rozwiązanie szyfruje wszelkie informacje, a numer karty jest usuwany natychmiast po dokończeniu transakcji.

Kluczowe rozwiązania_

_Forma płatności

Dedykowany system płatności, dzięki któremu przelewy realizowane są ręcznie w placówce kwiaciarni, był bardzo istotnym elementem projektu. Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu zapewnione zostały aspekty bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji.

_Kreator bukietów

Klienci kwiaciarni internetowej mogą samodzielnie stworzyć unikalny bukiet, który trafi bezpośrednio do adresata. Jest to możliwe dzięki zmodyfikowanemu mechanizmowi Magento Attributes i Custom Options.

_Responsywna szata graficzna

Wyjątkowy wizerunek graficzny kwiaciarnia zawdzięcza wykorzystaniu technologii RWD Bootstrap oraz kreatywności i wyczuciu estetyki naszych developerów.

Nasi klienci_

Zespół Clever Code wspiera nas w projektach sklepów internetowych. Wykonywane zadania sa poprzedzone dogłębna analiza istoty problemu. Podkreślę również zaangażowanie, elastyczne podejście, terminowość wykonywanych zadań oraz bardzo dobry kontakt. Zespół Clever Code jest partnerem, na którym zawsze można polegać i z pewnościa polecać innym.

Sebastian Wrona - Project Manager
www.hadron.eu.com/

Od roku 2013 mamy przyjemność współpracy z firmą Clever Code. Firma CleverCode wykazała się bardzo dobrym zaangażowaniem i doskonałą koordynacją zadań. Polecamy firmę Clever Code jako grupę profesjonalistów z doświadczeniem, zapewniających współpracę, dbałość o klienta oraz wykonawstwo swoich usług na najzwyższym poziomie.

Adam Drzewoszewski - Prezes Zarządu
www.fabertec.pl/

Polecam współpracę, z firmą Clevercodę. Dotychczasową współpracę oceniam bardzo dobrze. Profesjonalne podejście do tematu, sporządzenie fachowej specyfikacji i poświęcenie mnóstwa czasu na zrozumienie naszych potrzeb to rzecz z którą wcześniej się nie spotkałem. Pan Marcin Baranowski – CleverCode CEO to osoba profesjonalna i rzetelna.

Jakub Czerniak - koordynator sprzedaży
www.allezoo.com.pl/

Korzyści_

Kompleksowo wdrożony, funkcjonalny i w pełni bezpieczny produkt. Wszystkie wymagania klienta zostały zrealizowane. Przed przekazaniem finalnego produktu poddaliśmy go fazom testów. Nowoczesny, dostosowany do wymagań urządzeń mobilnych design strony internetowej jest unikalny i odwzorowuje specyfikę sklepu internetowego.

Ostatnie prace_

judaica-main-www

Globalny system do sprzedaży internetowej

 

Judaica to lider na izraelskim rynku dostawców najwyższej jakości pamiątek, biżuterii, produktów do pielęgnacji skóry pochodzących z Morza Martwego oraz dzieł sztuki judaistycznej i żydowskiej. Są one wytwarzane lokalnie, przez wielu najbardziej znanych artystów Izraela.

Czytaj więcej