Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/marcolx/domains/clevercode.pl/public_html/wp-content/themes/clevercode/header.php on line 192

Clever Firma_

Zespół doświadczonych programistów, z pasją i zaangażowaniem podchodzących do powierzonych projektów, od 2012 roku tworzy najbardziej zaawansowane wdrożenia platform eCommerce. W naszym zespole mamy certyfikowanych developerów Magento i jesteśmy Autoryzowanymi Resellerami Shoper.

_Rozwiązania eCommerce

Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o opensourcowe platformy sprzedażowe: Magento, Shopper, PrestaShop. Doświadczenie, wyniesione z pracy na wielu platformach e-commerce, pozwala nam na wybór rozwiązania dostosowanego do skali i wymagań biznesu. Modyfikacja funkcjonalności, migracja rozwiązania na inną platformę sprzedażową nie stanowią dla nas problemu. Dysponując doświadczeniem Front-End z wykorzystaniem technologii BootStrap, wdrażamy również Responsive Web Design.

_Nasze kompetencje

Wiarygodność i zaufanie to fundamenty, na których budujemy relacje z naszymi partnerami. Dzięki wiedzy i doświadczeniu dopasowujemy skuteczne rozwiązania celem realizacji planów biznesowych klientów. Kilkuletnie doświadczenie w pracy na wielu różnych platformach sprawia, że branża eCommerce nie ma przed nami tajemnic. Zapewniamy stały kontakt poprzez Google Hangouts i Skype. Dzięki metodologii Scrum klient jest traktowany jako pełnoprawny członek zespołu, którego sugestie zawsze spotykają się z naszym odzewem.

Nasze kompetencje

Nasi klienci

Nasz zespół

Jan Kowalski

Head of Magento

Jak pracujemy?

_Zbieramy wymagania

Każdemu projektowi eCommerce poświęcamy należną mu uwagę. Przeprowadzamy wstępną analizę i przygotowujemy dokument specyfikacji wymagań klienta. Wymiana informacji poprzez Skype usprawnia komunikację na każdym etapie projektu, bez względu na różnice czasowe. Dostęp do systemu Redmine pozwala klientom na bieżąco śledzić postępy prac i zaangażowanie zespołu.

_Analizujemy

Badanie potrzeb, uwzględniające dotychczasowe doświadczenie klienta w branży eCommerce, pozwala nam na uzyskanie fundamentalnych informacji o projekcie. Dzięki sprawnej analizie biznesowej jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do oczekiwań i możliwości.

_Tworzymy specyfikację

Na podstawie zebranych informacji tworzymy rozwiązania, które prezentujemy w formie Mockup’ów. Dzięki temu, jeszcze przed rozpoczęciem developmentu, klient otrzymuje wizualizację przyszłego projektu, zyskując pewność, że nasze wizje się zgadzają.

_Kodujemy

Na tym etapie implementujemy rozwiązania. Dzięki dostępowi do systemu Redmine klient na bieżąco jest informowany o postępie prac. Efektywność pracy zwiększamy poprzez zastosowanie PHPStorm czy NetBeans. Wykorzystanie BitBucket zapewnia sprawną pracę nad projektem kilku koderom jednocześnie.

_Testujemy

Przed ostatecznym przekazaniem produktu przeprowadzamy wewnętrzne testy. Sprawdzamy wszystkie ścieżki funkcjonalne pod względem zgodności ich działania z wymaganiami. Każdy kod podlega weryfikacji jakości przez innego developera. Testom podlegają także krytyczne i core’owe modyfikacje platform Magento.

Uruchamiamy!

Przed ostatecznym wdrożeniem projekt weryfikowany jest przez klienta pod względem spełnienia listy wymagań. Tylko wówczas, gdy zostanie zaakceptowany, możemy przystąpić do jego uruchomienia.

_Przejrzyste metody rozliczeń

Lubimy klarowność. Dlatego też, rozpoczynając współpracę, rekomendujemy wybór jednego z dwóch możliwych modeli rozliczeń.

Time & Material – wynagrodzenie za rzeczywiście przepracowany czas naszych specjalistów, uwzględniający ich zaangażowanie oraz koszt developmentu. Obowiązuje stawka godzinowa.

Fixed Price – wynagrodzenie ustalane przed przystąpieniem do prac, po przeprowadzaniu analizy oczekiwań. Klient otrzymuje wiedzę na temat harmonogramu prac, realizacji poszczególnych etapów, oraz innych warunków dotyczących współpracy.