Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/marcolx/domains/clevercode.pl/public_html/wp-content/themes/clevercode/header.php on line 192

Clever prace_

Opony Karbownik

Opony Karbownik jest serwisem świadczącym usługi związane z obsługą ogumienia stosowanego w pojazdach osobowych, ciężarowych, rolniczych oraz przemysłowych. W zakres jego oferty wchodzi również kompleksowa mechanika samochodów osobowych i ciężarowych. Klient zwrócił się do nas z potrzebą wdrożenia Platformy B2B ukierunkowanej na rynek Polski.

opony-karbownik

Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć galerię

Analiza i wdrożenie_

Wspólnie z klientem doszliśmy do wniosku, że najlepszą odpowiedzią na jego potrzeby będzie zastosowanie platformy Shoper. Umożliwiała ona zrealizowanie kluczowych wymagań projektu. Konieczne stało się wykupienie licencji indywidualnej Shoper, dzięki czemu uzyskaliśmy dostęp do kodu całej platformy.

W trakcie analizy okazało się, że w workflow zamówień będą zaangażowane trzy grupy użytkowników: administrator, handlowiec oraz menadżer sprzedaży. Grupy te wyodrębniliśmy ze względu na zakres dostępu do możliwości panelu administracyjnego, tak aby ich uprawnienia związane z obsługą zamówień nie kolidowały ze sobą.

Dzięki temu menadżer sprzedaży posiada kontrolę nad każdym z zamówień poszczególnych handlowców. Handlowiec posiada dostęp do klientów, nad którymi sprawuje opiekę, oraz ma możliwość realizacji ich zamówień. Dodatkowo może nadawać rabaty dla wskazanych kategorii klientów. Administrator zarządza uprawnieniami i posiada dostęp do wszystkich informacji systemu.

Specyfika sklepu wymagała zmodernizowania mechanizmu importu CSV produktów. Naszym celem było umożliwienie importu oraz eksportu obszerniejszego zakresu danych związanych z produktami. Podstawowa wersja modułu nie uwzględniała bowiem importu wariantów, które wdrożyliśmy.

Opony Karbownik stanowi przykład jednej z najbardziej rozbudowanych platform, które stworzyliśmy. Prace nad projektem trwały sześć miesięcy, w trakcie których starannie dopracowywaliśmy wymagania klienta. Sklep został wyposażony w komplet funkcjonalności koniecznych do prawidłowego działania platformy B2B.

Kluczowe rozwiązania_

_Zmodernizowany import oraz eksport produktów

Dokonaliśmy modyfikacji modułu w taki sposób, by uwzględniał import wariantów. Mechanizm musiał być na tyle efektywny, aby przy jego użyciu można było pobrać dziesiątki tysięcy produktów.

_Grupy użytkowników Panelu administracyjnego

Dzięki stworzeniu dedykowanego workflow zamówień możliwe stało się wprowadzenie w panelu administracyjnym trzech grup użytkowników. Każdej z nich: administratorowi, handlowcowi oraz menadżerowi sprzedaży zostały nadane inne uprawnienia. Dzięki temu różne grupy posiadają inny zakres dostępu do obsługi zamówienia, co poprawiło skuteczność ich współpracy.

_Zaawansowane Raporty sprzedażowe

Umożliwiają pobieranie zamówień wraz ze wskazanymi informacjami niezbędnymi do przeprowadzania analizy sprzedaży. Wykorzystaliśmy do tego funkcjonalność ImportEkspert CSV. Zmodyfikowaliśmy ją tak, by uwzględniała dodatkowe, istotne informacje tj. marże produktowe, współczynnik sprzedaży oraz łączną kwotę brutto wybranych zamówień.

Nasi klienci_

Zespół Clever Code wspiera nas w projektach sklepów internetowych. Wykonywane zadania sa poprzedzone dogłębna analiza istoty problemu. Podkreślę również zaangażowanie, elastyczne podejście, terminowość wykonywanych zadań oraz bardzo dobry kontakt. Zespół Clever Code jest partnerem, na którym zawsze można polegać i z pewnościa polecać innym.

Sebastian Wrona - Project Manager
www.hadron.eu.com/

Od roku 2013 mamy przyjemność współpracy z firmą Clever Code. Firma CleverCode wykazała się bardzo dobrym zaangażowaniem i doskonałą koordynacją zadań. Polecamy firmę Clever Code jako grupę profesjonalistów z doświadczeniem, zapewniających współpracę, dbałość o klienta oraz wykonawstwo swoich usług na najzwyższym poziomie.

Adam Drzewoszewski - Prezes Zarządu
www.fabertec.pl/

Polecam współpracę, z firmą Clevercodę. Dotychczasową współpracę oceniam bardzo dobrze. Profesjonalne podejście do tematu, sporządzenie fachowej specyfikacji i poświęcenie mnóstwa czasu na zrozumienie naszych potrzeb to rzecz z którą wcześniej się nie spotkałem. Pan Marcin Baranowski – CleverCode CEO to osoba profesjonalna i rzetelna.

Jakub Czerniak - koordynator sprzedaży
www.allezoo.com.pl/

Korzyści_

Klient otrzymał stworzoną przez nas specyfikację, która obejmowała dokładną analizę wymagań oraz wizualizację projektu. Dzięki temu zarówno partner, jak i my, mogliśmy mieć pewność co do zgodności dwóch wizji. W efekcie naszych prac powstała kompleksowa platforma B2B, w pełni realizująca ustalone założenia.

Ostatnie prace_

judaica-main-www

Globalny system do sprzedaży internetowej

 

Judaica to lider na izraelskim rynku dostawców najwyższej jakości pamiątek, biżuterii, produktów do pielęgnacji skóry pochodzących z Morza Martwego oraz dzieł sztuki judaistycznej i żydowskiej. Są one wytwarzane lokalnie, przez wielu najbardziej znanych artystów Izraela.

Czytaj więcej